| andy2598 a întrebat:

De unde pot downloada worms armageddon pentru android si sa mearga.Eu am luat de pe android.wap.org, l-am instalat si zicea ca mai trebuie sa downloadez 40 mb.Can i-am dat download nu mergea.

Răspuns Câştigător
| Soryn2244 a răspuns:

! la mana fa-ti un update a softului pentru ati merge si eu am un telefon android Samsung galaxy s2 dar am si un iphone 4 pe iphone 4 am temple run 2 cere foarte multe resurse am vrut sa-l pun si pe s2 si aveam o eroare de felul tau am facut update si acum merge