| Daniela_Iulia_1994 a întrebat:

Deci am avut un iPhone si mi-am luat altul si cei de la service mi-au făcut backup si am același cont de iCloud pe ambele.
Acum fratele fratele meu nu poate șterge nimic de pe acel iPhone pentru ca mi se șterge si mie, ce as putea face?
Ajutați-ma pls

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Deconecteaza-te de la fratele tau din telefon si fa-i lui alt cont separat. Si fiecare va fi in treaba lui.

| Daniela_Iulia_1994 explică:

Dar nu se va șterge si contul din telefonul meu ca e acel cont de iCloud pe ambele