| Bejenariu_Nicu_2000 a întrebat:

Deci am m8 si il deschid si apare HTC si ramane blocat acolo, vreau sa stiu cum sa il

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Resoftare. Cred ca este singura solutie.

| Bejenariu_Nicu_2000 explică (pentru Salontanul):

O pot face eu sau la service?

| Salontanul a răspuns (pentru Bejenariu_Nicu_2000):

E cam complicat. Mai intai trebuie facuta root-are apoi reinstalare. Daca nu te pricepi poti face telefonul sa nu mai functineze in veci.
Atentie! Pierzi garantia.
http://www.mobzine.ro/......tc-one-m8/

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E suspecta bateria defecta sau neincarcata suficient.
Incearca sa-ti incarci telefonul cu un alt incarcator, iar daca nu porneste nici dupa incarcare de 1-2 ore, du-l la un service pentru verificare.

| TurkuNellu a răspuns:

A cazut sistemul. Ar trebuii sa faci un hard reset dar ve-i pierde toate datele din el. Il vei aduce la setarile de fabrica. Nu e problema de batterie stai Lin. Fai un reset. Daca nu sti! Cand il aprinzi Tine apasat tastele Volum + si tasta de aprindere pana iti apare HTC. Din tasta volum - cobori pana la app data factory reset Dai delete sau yes. Pai dai pe primul rad Reset Now lasa-l sa-si faca instalarile. Vei face totul de la inceput. Lingua. Email etc.

| Bejenariu_Nicu_2000 explică:

L-am resetat de 2 ori asa si nimic.

| Bejenariu_Nicu_2000 explică:

Dar nu poate fii deschiis de pe pc, ca softu e sters

| Dobrin_Paul_1991 a răspuns:

Il vinzi mie imi trebuie displeiu