| Andrei_Flat_1997 a întrebat:

Deci am un HTC si pana acum 3 zile mergea ori ce retea de wi-fi.
De 3zile vad reteaua, am semnal full, dau sa ma conectez ...introduc parola si degeaba... scrie ca sunt probleme la autentificare, asa imi apare la ori ce retea

6 răspunsuri:
| 7octombrie a răspuns:

Da-i o resetare la setarile de retea.

| darrio2007 a răspuns:

Inchide-l,redeschide-l si incearca iar sa te conectezi.

| Andrei_Flat_1997 explică (pentru 7octombrie):

Am dat resetare telefon, si degeaba... tot asa apare

| Andrei_Flat_1997 explică (pentru darrio2007):

Am incercat, degeaba.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei_Flat_1997):

Am mai patit asa ceva din cauza unei aplicatii.Cu ceva timp in urma. Ceva de securizare wi fi.Ai asemenea aplicatie?

| Andrei_Flat_1997 explică (pentru darrio2007):

Inainte de Resetare am avut pe el doar CClean, BifDeffende si un laucher cu inferfata Windows 8