| Neverrrrrr a întrebat:

Deci daca imi cumpar o cartela Vodafone noua de 6 euro de exemplu,si o bag in telefon, imediat pot reincarca cartela cu alti 6 euro si se aduna? Sau reincarcatul e doar atunci cand nu mai ai credit?

Răspuns Câştigător
| JIGHIRUS a răspuns:

Incarci cand vrei si cat vrei! daca ai 6 euro si vrei sa incarci inca 6..incarca,vei avea 12 euro si tot asa! si tu ce intrebare frate!

3 răspunsuri:
| JIGHIRUS a răspuns:

Incarci cand vrei si cat vrei! daca ai 6 euro si vrei sa incarci inca 6, incarca, vei avea 12 euro si tot asa! si tu ce intrebare frate!

| Morenna10 a răspuns:

Poti reincarca in orice moment, indiferent daca ai sau nu credit.

| mihai69 a răspuns:

Poți încărca oricând, cu orice sumă.