| teiubesc_5807 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o cartela de cosmote,dar vreau sa va intreb daca as putea sa iau una fara credit pe ea si sa reincarc eu( in acest caz,care ar fi cea mai mica valoare cu care as putea reincarca?) si daca nu, cam cati euro are cea mai ieftina cartela?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mica valoare de reincarcare este de 5 euro. Mai convenabil este sa cumperi cartela cu credit pentru ca platesti doar cei 5 euro.

| Eviix a răspuns:

Cel mai mic poti reincarca cu 5 euro.

| nice67 a răspuns:

Îi ceri o cartela fara credit initial doar ca valoarea min de reincarcare este de 5€. Deci e mai avantajos sa cumperi cu € pe ea(daca gasesti ). In final te costa mai putin si creditul initial este tot de 5€. happy

| AlinSUNT a răspuns:

Tu cand iti cumperi cartela primesti parca 2 Euro gratis pe ea big grin

| AlinSUNT a răspuns:

Tu cand iti cumperi cartela va trebuii sa te duci la cosmote si sa ceri de acolo noua cartela fiindca vei primi 2 Euro gratis pe ea big grin