| morion a întrebat:

Deci mi-am incarcat cartela Orange cu 6 euro dupa ce am bagat codu de reincarcare peste cateva secunde imi apare ca mai am 0, 00006 centi.Am dat la 333 si imi apare ca am o optiune activata de catre ei pe care eu nu am mai avut-o inainte. Ultima data cand mi-am incarcat a fost de pe siteul lor (www.nelimiteaza-te.ro)si acum tot de acolo vreau sa imi incarc dar spun ca nu am credit, cea ce este adevarat ca mi-au bagat ei optiunea aia.Ce sa fac? Dau funda.

P.S:optiunea pe care mi-au bagat-o ei nu era activata, nu am avut-o niciodata.

1 răspuns:
| Gavrila_Florentin_1986 a răspuns:

Sau poate nu stiai tu ca e activata...cel mai bine e sa suni la serviciul clienti sa te rezolve sau sa iti dea detalii.