| morion a întrebat:

Deci mi-am incarcat cartela Orange cu 6 euro dupa ce am bagat codu de reincarcare peste cateva secunde imi apare ca mai am 0, 00006 centi.Am dat la 333 si imi apare ca am o optiune activata de catre ei pe care eu nu am mai avut-o inainte. Ultima data cand mi-am incarcat a fost de pe siteul lor (www.nelimiteaza-te.ro)si acum tot de acolo vreau sa imi incarc dar spun ca nu am credit, cea ce este adevarat ca mi-au bagat ei optiunea aia.Ce sa fac? Dau funda.

P.S:optiunea pe care mi-au bagat-o ei nu era activata, nu am avut-o niciodata.

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intru-un mesaj privat pentru a verifica situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

| macholyco a răspuns (pentru OrangeHelper):

Asa am patit si eu, am bagat 5euro dupa cand am mers pe Orange young sa imi fac optiune, am facut optiounea si cand dau pe vreau optiunea zice ca nu am credit dar pe telefon cand dau 333 apare ca am 5 euro in cont? ce sa faC? HELP please.

| Brotacelul a răspuns:

Poate ti-ai luat in loc de cod de reincarcare cu credit, direct cu optiune... ca parca era optiune la 6 euro... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| lumi27 a răspuns:

Mai bine sa incerci la relatiile cu publicul, eu nu am avut niciodata acesta problema. E chiar ciudat ce ai patit tu