| LeonardMarianq6 a întrebat:

Deci mi-am instalat azi Dream league soccer 2016 intru in meci și după 20 minute începe să fie lag și îmi dă crash de ce?
Telefon am Samsung Galaxy A40

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Versiunile anterioare au fost scoase din functiune. De fiecare data cand apare o noua versiune cea precedenta e scoasa din functiune. Nu mai merge pentru ca nu mai e hostat jocul si nu se mai ocupa nimeni de versiunea aia.

| LeonardMarianq6 explică (pentru Sekim):

Bro eu am jucat. FTS 2015 pe telefonul meu și nu mi-a dat crash
Nu mai lucrează la el de de când a apărut dls 16

1 răspuns: