| CristinaForTPU a întrebat:

Deci povestea mea e asa. Ma jucam pe telefon (Iphone4) si mai aveam 15 % baterie, peste 30 min l-am aprins si era stins.
In gandu' meu am ramas fara baterie
Dar cand l-am bagat incarcat, nu se incarca nimicacrying
Ce sa fac?
P.S Nu a cazut in apa Nimic!

6 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Apasa pe power.
Cand apare marul "otravit" pui incarcatorul in telefon.

| CristinaForTPU explică (pentru EuAli):

Poi apas pe power si nu imi arata nimicasad

| Kawaaii a răspuns:

Am patit si eu. L.am lasat asa o zi. Si a doua zi cand l.am bagat a mers..Si a lu' tata a patit asa, dar se pare ca lui i s-a stricat bateria! Deci incerca a doua zi sa.l bagi si daca nu merge i.ai alta bateriee! Nu te panicabatting eyelashes Nu s-a stricat.

| Kawaaii a răspuns (pentru Kawaaii):

Incearca *

| CristinaForTPU explică (pentru Kawaaii):

Deci sa inteleg ca trebuie lasat la incarcat 24 ore?
Cand s-a stricat in prima zi nu l-am bagat incarcat
Deci ce trebuie sa fac?big grin Sa il las la incarcat sau ce?laughing

| Kawaaii a răspuns (pentru CristinaForTPU):

Nu laughing) Eu nu l.am lasat laughing. a doua zi l.am bagat iar. si a merss si numai puteam de fericire laughing :*