| guritadulce7865 a întrebat:

Detin un galaxy s2 plus iar acum 2 zile mi-a aparut actualizare de software insa am dat amanare pentru 3 ore.Cand am reusit sa ma conectez la wireless nu am putut sa imi actualizez android-ul.Scria ca s-au instalat cele mai recente actualizari, iar acum cand verific daca a aparut alta versiune de android imi spune acelasi lucru. Aveti idee dupa cat timp voi primii actualizarea sau de ce nu am putut sa il actualizez

3 răspunsuri:
| PaiuAlexandru a răspuns:

X

| Nero a răspuns:

Am verificat pe telefonul meu (si eu am s2 plus) si nu a aparut inca android 4.2.2 pe Orange Romania. sad Daca ai de la cosmote a aparut si il poti instala prin Samsung kies sau odin.

| hp8510p a răspuns:

Ti s-au actualizat aplicatiile preinstalate nu androidul.De ex. eu cand mi-ai luat tableta am primit o notificare care zicea sa actualizez software-ul dar s-au actualizat doar aplicatiile