| tavy06 a întrebat:

De ce nu imi gaseste actualizarea pentru Samsung s4? Am android 4.4 si voiam sa il actualizez dar cand dau actualizare software imi spune ca toate actualizarile au fost facute sau nu exista actualizari. Ce sa fac?
Funda!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Din doua motive:
diaspozitivul tau nu e compatibil cu o versiune mai recenta de android, sau din cauza firmei cu care ai serviciul de telefonie. firmele de telefonie mobila au prostul obicei de a restrictiona actualizarile de soft in terminale mobile.

| tavy06 explică:

Si ce as putea sa fac. Apropo actualizarea e disponibila pentru ca am un prieten tot cu s4 si are noua versiune de android... iar telefonul nu l-am luat la abonament.