| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Din ce cauza nu toate modelele de la IPHONE 13 PRO MAX și Samsung Galaxy S22 Ultra nu sunt apărute pe piata în magazine (Orange Altex Flanco etc!?)

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca unele modele sunt doar pentru anumite tari. De exemplu Samsung cu Snapdragon e doar pentru SUA.

| Brizbriz a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu stiu unde va uitati voi, dar eu la vad la vanzare, binemercic:
https://www.emag.ro/search/IPHONE%2013%20PRO%20MAX?ref=effective_search
https://www.emag.ro/......22%20Ultra
bani sa ai de tembelephoane de top

| Wr3nch a răspuns (pentru Brizbriz):

Nu am zis ca nu se vinde si la noilaughing) am zis ca e greu sa gasesti varianta cu snapdragon, care e mai buna fata de cea cu exynos.

| Brizbriz a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai intrebarea nu e despre snapdragon ci despre alea doua modele la modul general
insa recunosc, nici eu nu mi-as lua urmatorul telefon fara snapdragon... si sunt dispus sa astept, pana la urma apare ceva si in rrrrominica, eu mi-am luat s8+ nou (acum cativa ani) cand a aparut versiunea din China, pe piata romaneasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate se gasesc in Ro