| Fabiana2R a întrebat:

Doresc sa achizitionez un Lg optimus L7. Am acumulat pana acum 98 puncte Thank You, si pe langa as dori sa fac si o prelungire de contract pe 24 de luni. Am abonament delfin 9. La ce pret credeti ca m-ar ajunge? ofer funda

1 răspuns:
| ovidius a răspuns:

Din câte ştiu eu 10 PTY = 1 euro
http://www.orange.ro/thank-you/punctele-thank-you.html

În cazul tău ai avea 9.5 euro reducere la telefon.
Te duci într-un magazin Orange şi iei oferta de preţuri corespunzătoare, cauţi rubrica ce corespunde tipului tău de abonament (delfin9) şi din preţul de acolo scazi cei 9.5 euro.

Cam asta!