| Marius1789 a întrebat:

Doresc sa cumpar o folie pentru telefonul meu si vreau una mata. Vreau sa va intreb daca sa iau de plastic sau de sticla. Una mata de sticla se duce pe la 70 de lei pe cand una de plastic e sub 20 de lei. Vreau mata ca m-am saturat sa ma chiorasc in telefon ziua.

3 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

MAi bine aia la 70 de lei plus ca ai siguranta cand il scapi jos, nu te astepta la niste avioane de la sticla de 20 de lei.

| Cosmin_Roby_1905 a răspuns:

Mai bine iti iei folie de sticla pentru ca daca il scapi jos nu s eintampla nimic, si daca e s se intample se sparge folia nu telefonul pecand la cea de plastic se sparge telefonul si ami bine mai dai 70 inca o data decat 200 300 de lei
Iati si o husa de silicon
Scz daca am mai gresit gramatical

| Niklauss a răspuns:

Cu 70 de lei si stii ca nu ai nici un bai, poti sa îl arunci pe jos din plictiseala laughing