| RaduMarsin a întrebat:

Cei de la Vodafone imi pot pune o folie de sticla pe un telefon, chiar daca nu am cumparat telefonul de la ei? Adica sa merg intr-un magazin Vodafone si sa le zic ca vreau o folie de sticla pe telefon.

Răspuns Câştigător
| Rotazi a răspuns:

Da, pot sa-ti puna. Contra-cost, fireste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rotazi):

Ai face bine sa nu mai vorbesti din necunostiinta de cauza. Nicaieri nu iti pretinde bani pentru montarea foliei pe ecran. Platesti doar folia, nu si manopera pentru montarea ei.

| Rotazi a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact tu ai face bine...
Mie mi-au luat bani pentru asta. Daca nu stiam, nu scriam nimic (spre deosebire de voi).

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te la orice service gsm si iti monteaza ei ce folie vrei. Nu stiu ca Orange sau Vodafone sa ofere servicii de genul asta

| QuelQui a răspuns:

Pot. Daca au modelul.