| Bubbico a întrebat:

E adevarat ca dupa aparitia pe piata a telefonului Samsung Galaxy S4, pretul Samsung Galaxy S3 se va micsora? Daca da, cu cat, care va viitorul sau pret? Si care va fi pretul Samsung Galaxy S4?

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Da este... si galaxy s4 e la vanzare uite aici un linkhttp://www.okazii.ro/......a125484987

si pretul e cam sczut la s3 uita-te pe okazii.

| panther2007 a răspuns:

Da este adevarat pretul unui S3 o sa scada si cred ca o sa coste in jur de 1.400 de lei unul nou, dar asta abia cand o sa apara la noi pe piata Samsung Galaxy S4 care din cate se preconizeaza o sa vina la noi doar in versiunea Quad core nu si opta core si pretul sau o sa varieze intre 3.000-3.500 de lei.

| costel121 a răspuns:

S3 va scadea cu aproximativ 15-25%...

| M29 a răspuns:

Salut,
In general dupa aparitia unui model superior, in cazul de fata S4, modelul predecesor (S3) se va ieftini. Poti observa asta si din pretul lui S2 fata de S3. E greu de spus totusi care va fi pretul redus al lui S3 dupa apartia pe piata a modelului S4.
O zi buna!

| Pogonici a răspuns:

Sa nu faci greseala sa iti iei Samsung galaxy s3 este praff e frumos doar ca design dar in rest e praf da recunos e mai frumos sa te uiti pe un SGS3 la un film dar nu merita mai bine sa iti iei iphone 4s 5 dar nu lu-a s3 un baiat la vandut pe 5 milioane si la cumparat de la Samsung din Spania Si ia ghiciti ce telefon si-a luat Iphone 4 mai bun de 100 de ori decat SGS3