| musli a întrebat:

Aveti idee daca dupa aparitia pe piata din Romania a telefonului Samsung galaxy s4 pretul lui s3 va scadea?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate vor scadea.La 1 an dupa ce apar pe piata.

| SheWasHere a răspuns:

Totul depinde de cat de bine merg vanzarile pentru S4.
Cu toate acestea, sa nu te astepti la mari reduceri si cu siguranta nu brusc. Timpul va face sa scada pretul, insa depinde cat de mare este cererea pe piata.
Deci in cel mai bun caz, cam 50-100 lei in 3 luni (aproximativ). Mai putin de atat, slabe sanse.

| LolaGirl a răspuns:

E 1euro la Orange!

| lascudaniel a răspuns:

Da,normal ca va scadea deoarece se invecheste, eu am Samsung galaxy s advance si era 14 mil.in numai 6 luni a ajuns la 10

| weareinfinite a răspuns:

E foarte posibil. Si pretul iPhone-ului 4S a scăzut după apariția iPhone-ului 5.

| piciux23 a răspuns:

Eu cred ca in maxim 1, 2, luni va scadea semnificativ, depinde de vanzari

| ShadowDancer a răspuns:

Cu siguranta da. Pretul oricarui produs scade, pentru asta apar variantele noi. Adica imagineaza-ti un posesor de dacie. Daca pe piata ar exista doar un tip de masina pretul acesteia ar fi constant, fara devalorizare, cum oferta e mare, pretul scade happy

| t3k3z0r a răspuns:

Cred ca da