| gigite a întrebat:

E un tel bun la 1700 lei?

Telefon Mobil Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Procesor Qualcomm SM7350-AB Snapdragon 780G Octa-Core, AMOLED Capacitive touchscreen 6.55", 6GB RAM, 128GB Flash, Camera Tripla 64 + 8 + 5 MP, 5G, Wi-Fi, Dual SIM, Android;

Răspuns Câştigător
| 19flo79 a răspuns:

E mai mult decat ai nevoie, e foarte bun!

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Cu performanțe superioare, si la preț mult mai mic(1199) este Oppo Reno 5Lite.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape cu ce am eu pe Samsung Galaxy A71. Nu este rău, eu sunt jucător de call of duty mobile și rulează în 60 fps. Se mai întâmplă sa aiba lag din cauza memoriei încărcate. Dacă îl iei pentru gaming, pentru performanta curăță mereu memoria ram. În rest Xiaomi este un telefon chiar ok.

| Al3x998 a răspuns:

E foarte bun la banii aia, mai ales ca are si 5G. Vezi ca tot 1700 lei e si versiunea cu 8GB ram.