| JokerHoker a întrebat:

Este adevarat ca l iphone 5 toate aplictiile costa sau unele jocuri/aplicatii sunt gratuite? Funda

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Observ ca lumea de aici a cam raspuns la niste intrebari total diferite!
Nu, nu este IN TOTALITATE adevarat!
Pe toate iPhone-urile, aplicatiile costa la fel de mult (daca costa)! Pentru ca au la baza acelasi sistem de operare, iOS!

Majoritatea aplicatiilor COSTA, dar sunt unele care NU costa!
Care nu costa? In primul rand, sunt cam 15% sunt free. Si iti dai seama ca cele mai putin downloadate / utile sunt cele gratis!
Nu este o chestie pentru care sa mori, pentru ca ele nu costa mult de obicei - 0.99$ majoritatea - Daca iti bagi odata 50Ron in cont, iti ajung pentru 20 de aplicatii, dar ideea e ca..totusi, trebuie sa iti bagi acei bani in cont! tongue
Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

Răspuns utilizator avertizat
| nikoletanicko a răspuns:

Sunt unele aplicatii gratuite

| DytzuDubstep a răspuns:

Da si la magazin pay la alte telefoane poti lua un joc/aplicatie free sar pori sa sa iei pe bani... depinde de ce descarci
PS: sper ca ti-am fost de ajutor

| danutzuartene a răspuns:

Normal ce te gindeai.

| Fatima2000 a răspuns:

Depinde de unde descarci, appstore are cu cost si fara...si nu toate costa... funda?