| DavidCopperfield a întrebat:

Este adevarat ca se inregistreaza apelurile? Pe multi ii aud : " vai se inregistreaza apelurile, nu vorbim de seria de buletin, nu vorbim despre lucruri intime., ca aud astia ". Deci chiar se inregistreaza apelurile, sau e Vrajeala Acuta?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Ba frate eu vorbesc la telefon cu amica mea psiholog toate problemele si pe langa asta despre tate, fund si chestii de genu. Discutam despre cum arunc in aer pe parlamsntarii nenorociti. Sa ma inregistreze, nu imi pasa.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil apelurile noastre sunt inregistrate, stocate samd...

mai penibili sunt asti de se feresc si se tem... de parca daca nu ar zice seria de buletin la telefon nu ar putea o afla nimeni... nici nu e in evidenta populatiei

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Apelurile nu se inregistreaza la oricine, doar daca exista autorizarea interceptarii data de un judecator.

| Userrr a răspuns:

Nu e vrajeala.