| Ella27 a întrebat:

Este bun Allview a4all? Ce parere aveti despre el? Ce marime are?

Răspuns Câştigător
| AnndreiT a răspuns:

A4All este un produs adresat in special persoanelor care doresc sa se bucure de facilitatile unui smartphone la un pret accesibil. Dispozitivul dispune de un procesor Cortex-A9 la 1 GHz, un display de 3, 5 inch, are un design ergonomic, iar carcasa de pe spate are o textura cauciucata, placuta la atingere. În plus are GPS, Bluetooth 4.0, iar bateria generoasa de 1500mAH asigura un timp de convorbire de 300 de minute. Eu cred ca este bun pentru o persoana modesta si fara "fite"

2 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Mi se pare dragut,, este cel mai ieftin tel cu android,,

| AlinNxD a răspuns:

Sincer. nu il recomand