| claussss a întrebat:

Este bun windows phone ca sistem? de exemplu la Nokia lumia sau HTC windows phone 8s... Unii nu imi recomanda sa-mi cumpar telefon cu windows ci cu android dar eu as lua cu windows. Ce ma sfatuiti? detaliatii raspunsurile va rog. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| DituAndrei99 a răspuns:

Salut! Pai fii atent unchiul meu are un lumia 920 sh este foarte multumit de el.pe windows poti lua niste aplicatii pe care androidul nici nu visa sa le aibahappy. eu iti recomand sa iti iei un lumia 520 deoarece are niste programe in care poti face vodeouri/poze sh le poti modifica fata si la filmari de asemea. Funda!?

1 răspuns:
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Am lumia 800, sunt foarte multumit de el, in marketplaces gasesti ce vrei ..Totusi sa nu uitam ca sunt telefoane, android sau windows.