| Rozisana525 a întrebat:

Este HopeAmanet safe?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Faptul ca au locatie fizica este un plus, asta raportat nu la amenetele de electronice in general, ci la siteurile pe care ni le supun intrebarilor de genul safe sau nu, userii!

pe langa asta au recenzii pe google dar mai ales calificative foarte multe si bune pe olx, ceea ce iarasi da ca indicatii ca sunt in regula...

vrei certitudine mergi la una dintre locatiile lor (vad ca au mai multe locatii)

daca vrei de la distanta sa colaborezi cu ei, afla ca sunt inregistrati fiscal si esti portejat/a de lege ca si cumparator in relatia cu ei!

| ReddY25 a răspuns:

Se pare că da

| ioana748 a răspuns:

Da,este safe.

| SuNaM a răspuns:

Da. Este safe. Și pentru că ești cetățean european, in caz că produsul este sub așteptările tale ai drept 30 zile de retur. Deci este safe din toate părțile de vedere. Hope amanet este unul mare cu renume. Eu acum 1 luna mi-am luat un telefon de la un amanet dubios și totul a fost ok deci tu cu unul mare că Hope Amanet ar trebui sa fii super ok