| FanGaming98 a întrebat:

Este normal ca bateria telefonului să nu dureze în primele zile de utilizare atât cât a fost promis să dureze?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un telefon nou, nu este normal. Stai prea mult pe el.

| Sara2 a răspuns:

Daa, se întâmplă frecvent. Aplicațiile consumă multă baterie

| Mirel4412 a răspuns:

Cat este promis ca dureaza si cat te tine pe tine?

| Cristina12387 a răspuns:

Depinde si de cat de mult il utilizezi. Daca stai pe Youtube sau joci jocuri care consuma multa baterie atunci e normal sa se consume mai repede. Daca tu consideri ca nu l-ai utilizat chiar atat de mult si tot s-a consumat repede atunci e ceva in neregula.

| Belingot a răspuns:

Daca este second hand da