| Diana222010101010 a întrebat:

Este ok sa cumperi un telefon din amanet, online?
Telefoanele sunt bune? Sau nu se merită?

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu e bine de la amanet, nici nu mai zic online unde nici nu il vezi/testezi laughing.

| PainTech a răspuns:

De multe ori cei de la amanet le vand la pret de magazin original. Nu merita, mai bine cumperi resigilate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita

| Tuderlus a răspuns:

De la amanet online mi-am luat si eu acum 5luni si avea display-ul spart.

| Andrei095gmr a răspuns:

Nu

| iKlouD1 a răspuns:

Iti recomand sa nu cumperi online de la amanet. Iti poti lua tepa, mai preferabil ar fi sa cumperi de pe olx, oricum, ai grija cu cumparaturile si de pe olx. Mai bine iti recomanda, daca nu ai bugetul potrivit, sa mergi la un amanet din oras. Daca ai bugetul potrivit iti recomand sa iti cumperi un telefon nou. Se va merita investitia. Toate cele bune!