| Teodora_Corina_1998 a întrebat:

Este posibil ca acest telefon sa fie fake? :
http://www.okazii.ro/......a168069823
In primul rand, am cautat si se scrie "Black Mist", nu "Black Myst" cum a scris vanzatorul. Nu mi am mai comandat pana acum niciodata ceva online si am retineri. help
Cel mai bun raspuns-funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vanzatorul ala este si el un cetatean care vrea sa se dea interesant si nu citeste ce scrie. Nu te uita la asta. Uita-te la calificative in dreapta. Are 99, 74% bune din 654. Acuma nu zic ca nu se poate intampla sa fie si pacalitor dar oricum peste 600 de mesaje bune nu este de colo. Mai si citeste ce au scris ceilalti si vezi de ce are mesaje negative.

| TheCosmin02 a răspuns:

Mai pui 100-200lei si iti iei unul nou

eu n-am incredere in ocazii pentru ca mai demult am cumparat o foilie pentru s4 si am desfacut pachetul si era doar o hartie si nici o folie

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu e nici un risc sa comanzi onlain daca ei de la un magazin de incredere de ex. :
altex, eMAG...