| BezeaToxica a întrebat:

Ce ziceti un iPhone 4s la mana a 2 a (http://www.okazii.ro/......a146629144 ), sau un Samsung Galaxy... la acelasi pret(nou)?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine un telefon nou decat unul la mana 2ª cu probleme tehnice sau de baterie. Cel nou are garantie 2 ani si vine in conditii.

| Andrei22m a răspuns:

Eu zic ca merita un iphone 4. Eu nu am avut bani de un 4 si mi-am luat un 3gs de pe okazii si merge mai bine decat toate telefoanele cu android pe care le-am avut pana acum.