| ghidoasca a întrebat:

Exista un program pentru telefoanele cu android care inchide aplicatiile in vederea economisirii bateriei?

2 răspunsuri:
| ZeroDiferit a răspuns:

Setari-Developers Option-Background Process Limit (normal e standard) alege valoarea 1. La retart setarea se va reseta. Programele de gen cleaner sunt o porcarie, mananca resurse nu le elibereaza.

| ghidoasca explică (pentru ZeroDiferit):

Meniul meu este in lb romana si nu am gasit nimic tradus care sa il pot identifica ca in raspunsul tau. Multumesc anticipat