| Clau95200 a întrebat:

Fratilor, am o problema. Cu un Huawei ascend g610.
De curand, l-am conectat la pc.
Cuplez cablul usb, toate bune si frumoase. Dau "Turn on usb storage". ok
Imi apare pe pc " format disk / cancel ". L-am deconectat. I-am dat din nou "turn on usb storage". la fel. zic. hai sa il inchid si sa-l deschid iar.
Acelasi rezultat.
Am decis sa dau "format disk". atat mi-a fost. Am sters soft-ul cred.
Stiti cumva cum as putea sa repun android-ul pe el? l-am inchis si cand incerc sa-l deschid. imi vibreaza, si nu se deschide. eu zic ca softul este sters.
Astept un raspuns urgent, multumesc
Tin sa precizez ca telefonul are 3 saptamani de cand e cumparat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, te duci cu el la cei care resofteaza telefoane, doar ăia m ai pot sa il repare, te a mincat in fund, acum scarpina te, de niste bani de reparat telefonul, sau vinde l pentru piese.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A, si sa nu crezi ca cei de la garantie ti l fac gratis, ca defectul este povocat din cauza ta, deci plătesti bani seriosi sa ti l facă, undeva la vre o 150 200 lei.