| Lowly a întrebat:

Funda! Am un telefon cu Android, din greseala l-am scapat o data jos, dar nu stiu daca asta l-a afectat sau din ce cauza nu mai functioneaza ca inainte. Aplicatiile Youtube si Facebook nu mai merg. desi e conectat la Wi-Fi. In Youtube imi zice ca am probleme cu network-ul. Si nu merge nici sa intru in Play Store imi zice la fel despre network, m-am deconectat de la contul meu google si acum nu ma mai pot conecta inapoi.
Browserul Google Chrome functioneaza, dar imi zice mereu ca site-urile pe care intru, inclusiv google, youtube etc. nu sunt certificate, nu sunt sigure.
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Cristea_Bogdan_1998 a răspuns:

Placa de retea e defecta