| Motispecial789 a întrebat:

M am conectat la contul de Facebook și mi-a zis dintr o dată ca sesiunea a expirat..am fost deconectat si cand incercam sa ma conectez din nou imi zice ca, contul este dezactivat.La câteva ore am intrat iarăși si mi-a cerut o poza in care sa se vadă clar fata mea,am pus o poza si imi zice sa astept raspuns,asta doar pe aplicația de pe Android daca intru gen pe pc sau pe google chrome imi zice doar ca, contul este dezactivat
Ce pot face in acesta situație? S a mai intamplat cuiva asa ceva? Dacă da, cum ati rezolvat?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Nu exsista!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cineva are acces la contul tau!
succes!

| Motispecial789 explică (pentru mudokins78):

Dar de ce imi spune ca, contul a fost dezactivat? Exista vreo solutie sa il recuperez?

| mudokins78 a răspuns (pentru Motispecial789):

Nu exsista!