| GabyDany a întrebat:

FUNDA! cum se numeste aplicatia aia cu care pot sa sun de exemplu: pe mama cu nr lui tata? Sunt pe android. Si exista mi-a aratat un var

4 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Pai suna-l pe var...zic...

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Nu exista aplicatie de asa ceva, ori varul tau te-a pacalit ori aia e altceva. Nu ai cum sa suni cu alt numar prin retea, daca ar fi asa s-ar inventa aplicatii in care suni fara sa ai bani pe cartela... Poate sa suni pe viber, whatsapp, tango cu alt numar, da dar nu de pe cartela nu exista 100%...

| GabyDany explică:

Nu imi zice;(( imi spune ca o sa fac numai farse

| GabyDany explică:

Exista! Nu m-a pacalit! Ambele telefone al meu si al lui fratimiu le aveam in mana si m-a sunat cu nr lu fratimiu pe nr meu din tell-ul lui