| DanYelA13 a întrebat:

FUNDA:* heyy TPU as vrea sa va intreb daca ati alege acest iphone 4 de pe okazii :http://www.okazii.ro/......a125496178
sau asta:http://www.okazii.ro/......a125200672
daca da sau nu spuneti-mi si de ce; sau as avea de ales sa imi iau un Samsung galaxy s advance la abonament ...si bugetul maxim este de 800 lei...ce spuneti? multumesc

Răspuns Câştigător
| Gabytzu16 a răspuns:

Parerea mea e sa nu iei Iphonurile pentru ca in primul rand ai vazut ce preturi au deci iti dai seama cat sunt de "bune", iar in al doilea rand nu au garantie si nici factura deci pot fi ori furate ori rele de tot. Parerea mea e sa iti iei un telefon nou. Asa e cel mai bine happy

| DanYelA13 explică (pentru Gabytzu16):

Da...asa mi-a zis si mama.dar ce parere ai daca mi-as lua un iphone 4 in rate de la cel.ro? si multumesc de raspuns happy

| Gabytzu16 a răspuns (pentru DanYelA13):

Pai faci cum vrei. Daca iti place asa de mult ia-l! Doar fii atenta ca daca ar vreun pret gen 300-400 de lei nu cred ca se merita laughing!winking