| Zdog a întrebat:

Gevey sim decodeaza orice iphone, cum ar fi un iphone codat Orange Uk, il va decoda sau nu?
Sau un iphone codat pe alte retele necunoscute, le va decoda?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Acum am aflat ce e, nu era greu sa imi zici, merge dar nu fa pe Mihai Viteazul singur, mai bine il duci la decodat si aia ti-l fac bine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa il decodeze altfel cadea in faliment firma respectiva.

| Zdog explică (pentru mgtow):

Deci daca cumpar un iphone 4 codat si un gevey si il pun o sa mearga?

| mgtow a răspuns (pentru Zdog):

Ce e gevey?

| Zdog explică (pentru mgtow):

Daca nu sti ce e nu mai intreba, eu astept raspuns sa vad daca merge cu gevey