| cosmin123456789123456789 a întrebat:

GPS-ul sau google maps-ul de pe telefoanele cu android merge bine si fara internet? Vreau sa plec intr-o excursie la munte si vreau sa am hartile cu mine.alta intrebare:street view-ul merge fara net?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fara internet nu merge GPS-ul sad

| Predator30 a răspuns:

Ii adevarat toate iti cer internet dar poti sa instalezi pe el GARMIN sau SYGIC sunt gratuite si merg foarte bine. sper ca te-am ajutat bafta

| cristif a răspuns:

La fel ca si jaguar, ai nevoie de net pentru google maps sau GPS.

| jogabonito a răspuns:

Sall daca telefonul are gps incorporat merge faran et, dar la astea android nu cred ca-ti merge decat cu net.La street view sigur iti trebuie net la fel si google maps asta stiu sigurr

| jaguar12 a răspuns:

Nu iti merge nici o harta fara net. Mai ales street view, toate cre conexiune. Funda?

| padalekilover a răspuns:

Eu am galaxy mini 2 si nu ii merge gps-ul sau google maps fara internet.

| AlexaPunct a răspuns:

Nici google maps, nici gps-ul de pe telefon nu poate functiona daca nu ai esti conectat la internet.