| IoanaaIoanaa a întrebat:

Heeei ...am o intrebare..cine are telefonul Allview E3 Living poate sa imi zica o parere? Si cei care nu il au imi pot zice o parere? laughing Nevoie urgent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur raspuns : varza. Nu recomand nici la dusmani. Am avut e2 living. Dupa 9 luni s-a dus androidul, bateria s-a umflat, nu gasesti wifi nici daca stai lipit de router, se blocheaza, se blocheaza pe aplicatii... si eboda sunt mai bune. Am folosit un eboda sx450 storm 2, acum foloseste mama. Recomand eboda x450 storm 2. Pretul aproape tot acelasi. Asta pentru buget mic si calitate.

2 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Ok după specificaţiile pe care le-am găsit părerea mea e în felul următor
-baterie slabă
-dacă îl iei pentru aplicaţii/jocuri s-ar putea bloca
-e mai mult camera şi muzică şi browsing
(menţionez că nu am telefonul)

| IoanaaIoanaa explică:

Multumesc de pareri....Mai multe as vrea va rog :*