| xAndraa23 a întrebat:

Heeei TPU. Unde as putea gasi carcase din acelea cauciucate pentru un telefon Samsung la fleur s5230 ( daca exista ) pentru ca imi plac foarte mult si nu stiu unde as putea gasi ( in magazinele din Bucuresti ) Multumesc anticipat. Raspunsul cel mai folositor va primi bineinteles funda. :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti achizitionezi de la orice magazin de telefoane si acesorii sau de pe internet.Cauta pe e mag vezi daca gasesti

4 răspunsuri:
| tricky22 a răspuns:

Buna,la un centru GSM, un magazin de telefoane, pe okazii.ro sau prin targuri, bazare piete etc happy

| ClonaHappy a răspuns:

Dai un search pe google: pret huse si o sa gasesti o gramada.
Eu asa am gasit husa pentru iPhone-ul meu.

| Caliopy a răspuns:

Te referi la Samsung Wave 575? Pai, si eu acest telefon, si cred ca mai bine te duci in magazinele ORANGE din apropierea ta.