| anonim_4396 a întrebat:

Heeelp. Am un tars de Nokia Lumia 520 parca 520 e...si l-am actualizat la 8.1. Si când vreau sa descarc ceva din magazin, îmi cere adresa si parola. Si îmi apare o adresa, ca na.a umblat tati la telefon înainte sa-l primesc, si nu stiu parola. Cum schimb adresa?

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Pai îți cere adresa de mail si parola de la Windows store pentru că telefonul s-a resoftat si implicit s-au delicat si conturile din telefon. Daca ști mailu si ai uitat parola poți cere o resetare a parolei sau îți faci pur si simplu alt cont.

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

Cum îmi fac alt cont?

| RobertMoon a răspuns:

Cauți pe net windows phone store si îți faci acolo daca nu îți dai seama din telefon direct.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce adresa? De e-mail sau adresa unde locuiești?

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Logic ca de e-mail.

| VibeTrix a răspuns:

Fă-ți cont de Microsoft...Habar n-am.

Răspuns utilizator avertizat