| MirunaIoana92 a întrebat:

Heei! Am o întrebare.Deci am un Iphone 5C care are ios 7.Eu vreau să îmi pun ios 8, însă nu ştiu dacă merge bine, dar îmi place foarte mult cum arată ios8.îmi puteţi spune dacă merge bine ios8 pe Iphone 5C? Aştept multe răspunsuri, vă rog!

Răspuns Câştigător
| Devreaux27 a răspuns:

Pe iphone 5c te sfatuiesc sa nu pui IOS8 deoarece merge greu(procesorul fiind incarcat) si la filme pe youtube sau altundeva se blocheaza f repede...lasa IOS 7 ca ruleaza bine totulhappy

1 răspuns:
| alexdumitru a răspuns:

Pe iphone 5 ar merge destul de bine dar e cam coplicat!