| Ceawdear a întrebat:

Heei TPU! Am o intrebare ce este mai bun dintre iPhone 5 si Samsung Galaxy s4 mini? Si este vre.o diferenta intre s4 mini si S4?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Iphone e mai bun decat s4mini. atat ca iphone ca toate produsele de Apple e individualist in ceea ce priveste apps. s4 e net superior lui s4 mini. nu cred ca poti sa le compari

| blackshadow1234 a răspuns:

Eu zic IPhone 5, pentru ca e mai tare si poti sa ai CamWoW si poti sa iti faci poze misto, dar si S4 e ok, diferenta dintre S4 mini si S4 normal este ca S4 normal e mai mare decat mini. tongue

| alex3510 a răspuns:

Iphone 5 este mai bun ca s4 mini. Nu este prea mare diferenta dintre s4 si s4 mini doar ca s 4 are senzori de umiditate ecran mai mare

| wwwFastCsRo a răspuns:

Eu cred ca e mai bun Samsung Galaxy s4 min.