| Anonim2404 a întrebat:

Heey! Am si eu o pa-na-ra-ma de telefon (Huawei Ascend G510) cu androidul 4.1.1. As vrea sa-i actualizez firmware-ul.(sper ca m-am exprimat bine). Si intrebarea e: Se poate? laughing

Thanks :* App, dau fundawinking puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| Robyi a răspuns:

Daca exista o veriune noua a androidului pentru modelul acesta de telefon, incearca sa dai la:

1. ABOUT DEVICE
2. SOFTWARE UPDATE
3. UPDATE (Check for updates)

Daca telefonul detecteaza o versiune mai noua a androidului care poate fi actualizata, iti cere daca vrei sa il descarci si sa il instalezi.

Asta e singura solutie.

Bafta!

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Nu.Aia e ultima versiune pe care telefonul o poate primi