| DonarisDona a întrebat:

Hei..Am o intrebare. daca pe telefon am avut wapp si daca iau cartela din acel telefon si o bag in altul mai apar mesajele de pe wapp in telefonul nou?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Conversatiile raman salvate in memoria telefonului. Ca sa salvezi convorbirile trebuie sa faci backup pe telefonul vechi si sa dai restore pe noul telefon.

http://www.whatsapp.com/faq/en/general/21002842

1 răspuns:
| presus a răspuns:

Daca ai toti amicii de pe wapp la contacte, o sa-ti apara mesajele indiferent pe ce telefon bagi cartela. Numai bine!