| Nshbsjwjihcwu a întrebat:

Hei, am o întrebatesadstiu ca nu e categoria corecta dar m-am gandit ca primesc raspunsuri mai rapid) deci am blocat numarul unei persoane si dupa i-am dat mesaj pe numar, la detalii mi-a aparut trimis dar nu si raportul de livrare (mi-a aparut doar solicitat nu si livrat)dupa am deblocat numarul dar tot nu am primit raportul de livrare. Oare mesajul a fost primit de catre acea persoana pentru ca nu mi-a raspuns.

9 răspunsuri:
| VreauRox a răspuns:

Depinde

| AnastasiaSt a răspuns:

Ca sa fii sigur, mai trimite i inca o data acelasi mesaj.

| Nshbsjwjihcwu explică (pentru VreauRox):

Adica?

| Nshbsjwjihcwu explică (pentru AnastasiaSt):

Daca era asa usor crede-mă ca nu mai puneam intrebarealaughing) A trecut o zi de cand i-am dat mesaj si nu a raspuns m-am gandit ca poate m-a blocat sau sia schimbat numarul

| Peachdelight a răspuns:

Pai cum sa primească mesaj din moment ce l-ai trimis când numărul era blocat?happy deblochează numărul înainte de a trimite mesajul.

| Nshbsjwjihcwu explică (pentru Peachdelight):

Ma gandeam ca dupa ce l-am deblocat sa trimit automat.Ca eu am incercat sa blochez pe cineva si imi dadea mesaj si primeam

| xRaffy a răspuns (pentru Nshbsjwjihcwu):

Dezactivează aia sa pot sa îți trimit mesaj normal. Pana nu fac 100 răspunsuri sa devin senior. Nu pot

| Nshbsjwjihcwu explică (pentru xRaffy):

Nu stiu cum sa fac asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nshbsjwjihcwu):

Ai putea sa răspunzi în privat