| Miiiiryam a întrebat:

Hei! Am Samsung galaxy s3 neo si nu merge cand vreau sa fac poze. Cand inchid camera cu camera frontala activata si apoi vreau sa intru inapoi,se vede totul negru si nu pot face nimic decat sa ies. Si ciudat e ca atunci cand inchid camera,adica ies din aplicatie,cu camera din spate si cand vreau sa intru inapoi merge. Va rog sa imi ziceti,

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Dai reset, daca nu merge nici dupa, te duci cu el la garantie.