| Duminica_Eduard_1993 a întrebat:

Hei am trimis niste aplicatii si jocuri de pe cosmote explore pe Nokia lumia iar acum nu gasesc instalarile in lumia. Ce pot face sa le gasesc?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

E imposibil sa-ti ruleze acele aplicatii,pe Lumia ai Windows Phone iar pe Cosmote Explore ai Android.
Nu le poti gasi, si nu le poti instala.

Daca ai nevoie de aplicatii si jocuri pentru Lumia, le poti scoate doar din Marketplace.(asta in cazul in care nu ai o versiune care sa accepte card de memorie, atunci le poti instala manual, si jocurile le poti lua de pe site-ul oficial al Microsoft pentru telefonul respectiv).

1 răspuns:
| Iris1997 a răspuns:

Si eu am lumia 710. Problema cu aceasta gama lumia e ca pe ele nu poti instala aplicatii decat si doar de pe Xbox Live!