| mihela94 a întrebat:

Hei, am un telefon Samsung j5 2015, am avut o problema cu wifi-ul si m-am dus la service si am rezolvat-o. Dar de cand l-am luat de acolo nu mai am memorie deloc pe el. inainte aveam foarte multe programe si prostii fara nicio problema cu memoria, iar acum am cateva programe descarcate si deja nu mai am memorie si imi cere si permisiunea pentru orice rahat, programele nu mai merg ca inainte si nici nu se actualizeaza "ca nu am suficienta memorie" stiti cumva de ce?

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Iti iei clean master, opresti actualizarile automate a programelor/jocurilor etc din magazin play. Am vreo 2, 2g liberi plus ca am 1g de muzica in el si niste programe.