| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am un telefon Samsung J5, acum cateva zile i-am dat o resetare pentru a reveni la setarile din fabrica si nu mai mergea, imi cerea emailul pe care bineinteles nu mi-l mai aminteam. Am dus telefonul la un service si a rezolvat problema. Telefonul merge, nu are probleme cu exceptia activarii internetului prin wifi. Cand incerc sa il activez mi-l dezactiveaza imediat, nu ma lasa sa activez wifi-ul sub nicio forma. Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Nicolae207 a răspuns:

Salut!
Incearca sa dai un reset iar (doar daca stii email-ul actual) si daca se repeta imposibilitatea de a te conecta la wi-fi, incearca sa il duci la service pentru a verifica componentele telefonului.
Sper sa reusesti sa il faci!

| mihela94 a răspuns (pentru Nicolae207):

Am dat reset, dar wifi-ul tot nu merge sad. Am fost cu el la service si mi-a zis ca nu are cum sa-l faca ca e nu stiu ce din soft, n--am inteles prea bine. mi-a mai luat si bani degeaba doar ca s-a uitat la el.