| mihaelamoise a întrebat:

Hei buna TPU! happy Acum cateva zile am downloadat de pe internet niste melodii cu tot cu videoclip si le-am pus pe telefon..model Samsung Gt-S5230 dar nu le pot vedea. sad de ce? Imi da cineva o idee cum pot sa vad videoclipuri pe acest model Samsung? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuiesc convertite pentru a merge pe telefon.3gp.Eu le convertesc cu Any Video Converter.

neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca videoclipurile trebuie sa fie in format mp4 sau 3gp ca sa le poti vedea pe telefon. Daca ai alte formate, nu functioneaza.(da click dreapta pe videoclip si la -> proprietati in prima linie iti spune formatul video)

| njohn a răspuns:

Foloseste Any Video Converter (dreapta sus alegi mp4 si mai jos rezolutia 320x240 pentru acel telefon)