| Ioana_Roxana_2000 a întrebat:

Hei...ce aplicații de telefon stiți? M-am săturat de cele vechi. Vreau niște aplicații interesante,jocuri, etc.Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CartofiorDulce a răspuns:

Vine, True Color, Behance, Triviador, 2048 Plus, Simsimi, Deezer, Pinterest, We Heart It, Wattpad, UnderAnime(in caz ca te uiti la anime-uri si stii spaniola ceea ce nu e foarte posibil big grin )

| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Jocuri:Triviador,My Angela, My tom, Moy 3, Temple run 2, Swboy Surfers,Fruit Ninja,Temple tun,My little pony,Little pet shop,Stardoll, Angry Birds, Despicable Rush, Pou(cred ca il stii), My talking Tom 2 sper ca ti-am fost de ajutor happy